To bylo to, že chytil jeho penis právě v době, kdy se cítil nezaměnitelný nárůst zapnutí přes to, že začal čerpání zuřivě jako okamžitě lana odvaha začal létat všude možně, bylo to jako mimo kontrolu požární hadice, jak dopadl celé stěny a podlahy. Peter klesl na kolena, když pokračoval čichání a lízání její kalhotky, jeho silný páchnoucí krém stále čerpání z jeho penis do bazénu na podlaze.

On si dlouze oddechl, když ucítil takovou obrovskou radost a uspokojení. Stiskl i tu poslední kapku z do sebe, pomalu se uklidnil a uvědomil si, že lepší dát sprchu na v případě, že někdo věděl, co dělá tam.

V průběhu následujících 15 minutách se našel spodního prádla tak zase na denním pořádku, že jeho penis zůstal hard rock, neměla změkčit i pro druhé a podařilo se mu natočit svůj náklad ještě dvakrát.

Teď měl plán, následující den byla sobota a určitě by šla ven na nějakém místě, což mu příležitost mít pušku přes její zásuvkami vidět, co jiného jí ……

Sobota přišel a geeky trochu blbeček, jako vždy, prospal až do časného odpoledne. Když se probudil, oblékl župan a šel se podívat, jestli je někdo kolem. Brzy našel vzkaz od své matky říkají, že šli nakupovat na den a může jít na něco k jídlu po tak by neměl být zpět, až pozdě v noci.

Špinavé záludný trochu pomalý upustil poznámku a přiběhl k Mandys místnosti tak rychle, jak jen to šlo. Jakmile tam šel přes její zásuvkami a našel celou řadu jemného hedvábí a krajky spodní prádlo, když zjistil, že je všechno jako turn-on. I když byl umírající vidět, co je v její spodní prádlo šuplíku skutečná cena by však stále to, co bylo v koši prádla. Právě když se chystal jít a vidět ucítil něco pod spodním prádle na zadní straně zásuvky, když zápolil asi vytáhl videokazetu.

Podíval se na ni a přemýšlel, co by mohlo být na něm, on měl žádnou představu o jeho významu a jak se jeho jmění se brzy změní.

Bylo páska, která Ted přivedl na v sobotu, nechal ji Mandys matce, ale ona nechtěla riskovat, že ji v domě, a tak dostal Mandy, aby se to s ní nakládat, jakmile se mohl.

Vrátil se do svého pokoje a vložte jej do svého videorekordéru vidět, co je na něm. Jak stiskl na obrazovce tlačítko play nic se objevil, šel jej stiskněte znovu, když uslyšel stroj dělat legrační zvuky. “Do prdele!” vykřikl, když si uvědomil, že stroj se žvýkat pásky nahoru. Věci se ještě horší, když zjistil, že nemůže vysunout nebo tak něco. Co mohl dělat? ona by se zbláznit, by mohla vědět, že byl prostřednictvím svých zásuvkách, to bylo prostě hrozné.

Brzy se rozhodl odpojit video přehrávač a schovat ji na jeho šatníku v naději, že ona by si nevšiml, že chybí, dokud měl šanci třeba rozebrat a načíst poškozené pásky.

Jeho vzrušení se znovu prochází spodním prádle na prádlo koše byla větší než jeho obavy z pásku, a tak se vrátil do oddávat se na další hodinu nebo dvě …….

Později ten večer Mandy dorazil domů, kteří zůstali mimo déle než Marie s přáteli potkala ve městě. Být docela pozdě, všichni spí ve svých postelích jako Mandy snažil být tichý jako je to možné. Před spaním šla do koupelny vyčistit zuby. Když to udělala, všimla si, víko bylo jen na půl cesty na prádlo koše a šel ji na správné. To bylo, když viděla, jak všechno spodní prádlo nosila během několika posledních dnů celý posral společně na vrcholu všeho ostatního.

Zvědavý, proč se dostala dovnitř, ona byla překvapená a na okamžik zmatená najít její věci, cítil mokrý a lepkavý. Když zvedla ven ona byla zděšená, když si brzy uvědomil, co se stalo, že se namočí do jejích různých hedvábné a krajkové spodní prádlo. Ty byly pokryty tlustou páchnoucí odvaha, spousta toho namočil do jejích různých párů kalhotky a dokonce i jeden její podprsenky, to bylo nechutné.

Věděla, že hned, kdo to všechno až otočil se a kráčel rovnou do své ložnice. Byl spí na posteli s ne steh na. Stála nad ním viděla jeho ubohý malý podsaditý dva palce kohout, kterým se na své místo oteklé nepříjemné hledají koule.

Nechtěla se probudit svou matku, aby jí zašeptal tak hlasitě, jako když se odváží, “Peter … Peter probudit, to jsem já Mandy Chci si s tebou promluvit.”

S jeho oči stále zavřené usmál se a řekl: “Mandy, mmmmmmmm, Mandy.”

Uvědomila si, že hloupý trochu magor ještě spal, když se provádí na mluvení. “Ooooh ano Mandy, mmmmmmmm.”

On byl zřejmě snil, když v úžasu sledovali, jak se náhle jeho penis začal růst …. a rostou ……. a rostou! Pohyboval se po jeho nohu, tři .. čtyři .. pět palců, pak zvednutý se rovně nahoru a spadl zpět na břiše, jak to pokračovalo růst, šest .. sedm .. možná osm palců. Nyní dobrý čtyřikrát její Originální velikost Mandy se přistihla, že ohromen do ticha jako nechutný malý blbeček nadále mluvit ve spánku.

“Ooh Mandy ano, mmmmmmm ano, to je ono mmmmmm.” Jeho ruka se nyní našel svou cestu k jeho penis a začal hrát sám se sebou, jak on pokračoval mluvit ve spánku. “Ooh krásné velké prsa ooh ano mmmmmm krásné, ano to je to jít na jich dotknout, oooh krásné ano, hrát si s nimi, Oh, co velcí velké krásné kozy.”

Bylo zřejmé, že to, co se mu zdá asi tak začal pumpovat jeho penis nahoru a dolů, s očima stále pevně zavřené. “Do prdele ano to je to, to je to, jít dál, víc víc víc, aby se ’em odrazit dál víc, jo fuck me oh bože kurva mě ano Oooh ano ano ano aaaargh aaaaaargh AAAAAAAARGH ANO!”

Najednou odvaha chrlil z jeho penis, lano po laně v husté bílé věci letěl na hrudi znovu a znovu. “Oooh Mandy ano, mmmmmm ano Oooh ano mmmmmm,” zasténal, když stiskl a čerpá špinavé věci z jeho pulzující penis.

Stála v ohromené ticho na realizaci toho, co si opravdu myslí o ní a to, co musel přemýšlel od té doby přišla.

“Jak se opovažuje,” pomyslela si, “malé špinavé dotvarování!” Přes její hněv na něj nemohla si nevšimnout, jednu věc však, jak moc odvaha ho vyrábí, po dobrém půl minuty násilné ejakulace to bylo ještě driblování z konce jeho penis a utekla mu žaludek.

Spíše než probudit ho Mandy rozhodl plížit zpět z ložnice a řešit ho následující den nad jeho zvrácené zneužívání spodním prádle …

Následující ráno Mandy souhlasil jít s Marií do kostela pro službu neděli. Když se oblékla a snažila se dát z mysli, co byl svědkem noc předtím.

Jako vždy oblékala bezvadně, prádlo si vybrala byla plná shoda půl šálku podprsenka, tanga kalhotky a podvazkový pás set. Bylo to nejsvětlejší nejšetrnější odstín růžové a nejvíce skvěle feminin krajkou designu. Na nohy a vytáhla své oblíbené šampaňské punčochy s krajkovým podrobně kolem vrcholů.

Odmlčela se obdivovat sebe v zrcadle, věděla, jak sexy vypadala ve svých punčoch a podvazků, nemluvě o 34FF podprsenku, která se konala její obrovské prsa dokonale. Ona také už věděl, jaký vliv to mělo na mladého Petra a nemohl si pomoci, ale zajímalo, co by si o obrázku viděla před sebou v zrcadle.

Ona pak uklouzl na jemné bavlněné letní šaty také světle růžový s jemným květinovým potiskem. Bylo to krátké, ale dost dlouho, aby coceal její skladovacími topy, vzadu měl na zip, který běžel od základu páteře na krku a rovnosti obou stranách, který si vytáhl do luk za ní ji kreslení v úzké v pase . Zdálo se, že téměř tekutina-jako, jak to nalil přes její ženské křivky předvádí své velké kozy a nádherný kulatý zadek k dokonalosti.

Bylo to vidět-through, ale materiál byl tak jemný, že v některých světla, a když se podíváte dostatečně tvrdý byste mohli rozeznat její podvazkové pásy a kde její krajkové kalhotky se vynořil z horní části zadku.

Z nějakého důvodu právě když se chystal opustit svou ložnici šla do šuplíku, kde se skrytou pásku, bylo to skoro, jako by ji něco říkal zkontrolovat, že je to tam pořád. Tmavě panika přišel na ni, když si uvědomila, že byla pryč, zoufale se hrabal v šuplíku, aby zjistil, jestli jí dát někam jinam, ale ona není to rozhodně není.

Muselo to být Peter, věděla, že to musí být on, když přišel musel projít její spodní prádlo šuplíku spolu s lněným košíku. Byla teď exremely strach, musela dostat ji zpět za každou cenu, nemohla riskovat řetěz událostí, které začaly s George děje znovu a znovu.

Nebyl ve svém pokoji, a tak šla dolů k místu, kde byla Marie mytí nádobí v kuchyni.

“Viděl jsi Petr?” Zeptal Mandy.

“Ano, on je v obývacím pokoji u televize,” odpověděla, když se provádí na svém místě mytí.

Mandy prošel najít geeky trochu podivín se zhroutil na pohovku v jen pár starých boxerkách sledování televize. Stejně jako ona přišla mu na okamžik zachytil prstem strčil do nosu navazovat na to, že se nyní začínají vidět, co odporný trochu blázen byl. Mandy věděla, že být trochu chytrý a pravděpodobně nejlepší způsob, jak se dostat k výsledku by bylo zeptat se ho pěkně, věděla, že ji měl rád, i když to znamenalo, že flirtuje s ním trochu.

Peter sledoval, jak projít mezi ním a televizi, on byl ohromen, jak vždy, jak úžasné vypadala, fit její chatrné bavlněné šaty, zdálo se, že zdůrazňují její ženský přesýpací hodiny křivky. Její prsa a zadek se zdálo, volně pohupovat se na každém kroku, když zjistil, že se okamžitě dostat zapnutý, něco, co by se mohlo ukázat být velmi nepříjemné nosit pouze volné kování boxerky a nic jiného.

Když seděla sama se vedle něj otočila a řekla prostě, “můžu mít svou kazetu zpátky?” Věděla, že nemá smysl se zlobit, když by jen zarytě mlčet a popřít vše, co musela udělat všechno pro to, že k potlačení tohoto situaci v zárodku.

“W. .. co pásku?” Nervózně se jí zeptal, předstírá, že neví, o čem to mluvíš. Jak by mohl přiznat, že tu pásku? On by pak mít nesnesitelné rozpaky vysvětlit, co dělá ve svém šuplíku s prádlem.

Věděla, že přemluvit ho z něj nějaký způsob, jak se dalo. Naklonila se k němu a zašeptal tiše do ucha. “Nebuď hloupá, to je v pořádku, já vím, že si to …. jen mi řekni, kde je.”

To bylo nejblíž, co kdy byl s ní, když zjistil, že je nemožné kontrolovat své vzrušení a hodně k jeho rozpaky, jeho penis začal tvořit obrovský stan v jeho boxerky.

“Já .. já d … nevím, co jsi t … mluvíš,” řekl.

Bála se, že může mít na to díval a ona potřebovala ho zpátky, než to někdo jiný viděl, především jeho matka. “Pojď,” zašeptala, “když dáte ji zpět budeme říkat nic víc o tom.”

Jako její hlas se vytratil nemohl uvěřit tomu, co udělala další. Byla tak zoufalá, že mu jemný polibek na krk a zároveň její ruka spočinula na jeho holé břicho. Seděl zmrazené na místě si uvědomit, že jeho matka byla zrovna v kuchyni. Nevěděl, co má dělat, že nikdy nebyl v této situaci, než byl jak vyděšený a větší radost, než kdykoli předtím.

Mandy věděl, co se musí udělat, byl odporný špinavý trochu pomalý a přesto, že byl pravý důvod, proč musela něco udělat teď, než bude příliš pozdě.

“Jsem si jistý, že se ti to líbilo,” pokračovala, když pokračovala klování ho na krk, “ale musíte vědět, proč musím zpátky, nechci nikoho jiného to vidět, pokud vaše matka někdy viděl to Já bych jí to říct, co špinavý kluk jsi byl. “

Stále seděl mlčky, svou mysl na měkký a jemný dotek ruky, jak to zůstalo na břiše v pouhý palec nebo dva pasu svých šortek. Jediné, co dokázal myslet, bylo, jak moc si přála, aby se jen přesunout dolů k jeho pulzující erekci. Modlil se za Devine zásahu, když chtěl její ruku, přesuňte se mu žaludek, je to tak blízko, že mohl téměř cítit.

“Možná, že kdybych vám pomohl s vaším, erm, problém,” řekla, když ho znovu políbila na krk, “pak možná byste mi dát svou kazetu zpět.”

Zůstal zmrazené na místě, neschopný se pohybovat nebo mluvit, jak její ruce velmi pomalu začal klouzat dolů po břiše, když dosáhl jeho boxerky a prsty jemně odčervená THIER cestu pod elastický pas.

Nikdy se necítil tak neuvěřitelné pocity v jeho životě, když se umístí svou tvář před ním a řekl: “Jsem si jistý, že mohu přesvědčit vás,” a pak tiše zasadil své rty na jeho. Ve stejném okamžiku se její ruka se pomalu plížil přes jeho ochlupení, jak to šlo hlouběji a hlouběji do svých trenýrek. Náhle se jeho sen snů se stal skutečností, když ji v pohodě měkké prsty proklouzl kolem základny jeho teplé bolavé erekci.

“UUUUUUUUGH!” zasténal, jak vydechl hluboko do té míry, že si myslel, že jeho hrudník exploduje, když zjistil, že je téměř nemožné, aby dech ven, stejně jako někdo dělá, když skočí do zmrazení studené vody.

Jeho oči se vrátit zpět na hlavu a záda prohnula téměř, jako kdyby měl záchvat, kdy začala běžet ruku po jeho pevné délky. To bylo více než perverzní sex hladověl 18 let jako Peter mohla stát, když ho sevřela pevně a jemně začal pumpovat nahoru a dolů, bylo to nejneuvěřitelnější pocit z jeho života.

“Vím, že se vám líbí, že jste špinavý malý blbec,” zašeptala, když začala ho třít rychleji a rychleji za sebou. Náhle otevřel ústa, jako by chtěl vykřikl, Mandy rychle zamkla ústa zpět na jeho a tlačil její jazyk dovnitř, aby ho umlčela. To bylo to, příliš brzy jeho penis okamžitě explodoval v jeho boxerek, odvaha vytryskla z ní namáčení zcela skrze ně. Mandy ruka byla pokryta špinavé tlusté věci, ale ona pokračovala masturbuje na nerdy trochu pouťového kejklíře odhodlaný dostat i tu poslední kapku z něj.

Petr se těší na zážitek na celý život, jak se cítil víc a víc odvahy čerpání z jeho bolavé penis. Když se podíval dolů to vypadalo, jako kdyby naštvaný sám, radost vidět její ruku do svých trenýrek masíroval jeho věčně vděčný penis byl fantastický, obraz, že by poklad navždy.

Až příliš brzy na Petra se zastavila a odstranit ji za ruku, oba se na něj podíval se vztahuje v jeho odvaha, když vstala a šla do koupelny vyčistit viděl, že kapat z konečků prstů na koberci a usmál se takový úžasný pocit uspokojení.

Pak si náhle vzpomněl jeho matka byla zrovna v kuchyni a on příliš rychle vyskočil na nohy a rozběhl se do své ložnice třídit sebe ven.

Mandy doufal, že to udělal ten trik a on by byl tak vděčný za to, co právě udělal pro něj, že on by prostě předat pásku. Věděla, že si to od něj a nemohla riskovat, takže jej déle, než je ona naprosto musela. Z tohoto důvodu šla dolů k Marii a omluvil a vysvětlil, že nemohla jít do kostela s ní, když se necítí dobře. Mary pochopil a řekl jí, aby si nedělal starosti a trochu si odpočinout, tam byl vždy příští týden, a že mimo šla sama.

Mezitím Peter byl nahoře, když proměnil čisté pár boxerů, nemůže se v tom, co se právě stalo, byl právě masturbovali pryč objektu všech svých snů a fantazie, to bylo jen naprosto ohromující. Ten přehrál vše Mandy řekl v jeho mysli, on neviděl na pásku, ale teď věděl, že tam bylo něco o tom, že chce udržet v tajnosti, a to zejména od jeho matky. On pak začal vidět to jako jedinečnou příležitost, on ji chtěl tak moc, víc než někdo někdy chtěl něco dříve. Jeho penis zůstal tvrdý a jeho ústa začala slintat a začal přemýšlet, jak by mohl využít této situace ke svému prospěchu.

“Jen si to představte,” pomyslel si vzrušeně, “když mám tu kazetu a ona ho chce zpátky, možná bych mohl dostat ji dělat co chci …. ach můj bože!”

Mandy se rozhodl přiblížit Petra a dostat to všechno vyřeší hned. Šla po schodech nahoru a na okamžik zaváhal, než otevřete dveře své ložnice a jít dovnitř

Zjistila, že džbán kalous uhrovitý trochu zákeřný, kterým se na posteli zíral do stropu, opět byl jeho nos s jednou rukou, a překvapení překvapení, jeho druhá ruka byla v jeho šortkách hrát s jeho penis. Viděla, jak se před ní na ty nechutný a hloupý trochu podivín, byl tak slizký, alespoň starci jí setkal byli čestní, tento špinavý malý zvrhlík držel své skutečné myšlenky tak dobře ukryté, že dal jí naskakuje husí kůže.

On okamžitě posadil se na okraj postele předstírat, že je všechno nevinný doufal, že neviděla, co dělá. Nyní stojí v jeho ložnici byla vize tak krásná, tak sexy, že se nikdy ve svých nejdivočejších snech si myslel, že by se někdy vidět.

Když začal mluvit on ji přerušil, věděl, že musel být silný a používat to jednou v životě příležitost k jeho plném rozsahu. Takže se vší silou a rozhodností byl schopen mluvil.

“Tato páska ….. ehm, jak moc to chceš zpátky? I. .. Myslím, že bych měl prostě dát to k mé matce, aby viděli, co ona dělá to.” Hledal jakoukoli reakci jako průvodce, aby mu pomohl dosáhnout jeho cíle. Dostal to rovnou, pohlédla náhle nervózní návrh a věděl, že ona opravdu nechtěla aby se to stalo.

Podíval se jí přes, jemné letní šaty kaskádovitě nad ní neuvěřitelně obrovské kozy před kreslením v pase a pak kaskádové znovu se nad ní oh tak urostlý zadek. Chtěl se dostat své ruce na ni tak velmi špatně, ale nevěděl, jak daleko šla, aby ho jít.

“Věděl jsem, že to,” řekla, “už jen předat a můžeme zapomenout nic z toho nestalo.”

“H. .. jak moc to chceš?” Znovu se zeptal: “I. .. Mám na mysli to, co bys, ehm … víš … to se dostat zpátky?” Než stačila něco říct, že pokračoval, “I. .. Líbilo se mi, co jsi udělal dole ….. y … víš …”

Věděla, co se snažil říct, a tam byl žádný způsob, že se bude dát sama se k této malé poleno. To, přinejmenším, byl, jak se cítí, ale v hloubi duše věděla, že dostat pásku zpátky k zastavení věci z eskalace dál, bez ohledu na to zapojit.

Posadil se na okraj postele, a ze způsobu, jakým se na ni díval a obrovskou bouli v šortkách, věděla přesně, co chce, to je to, co všichni chtěli. Věděla, co se musí udělat, bez ohledu na to, jak odporný, že ho našel.

Přešla k němu, “musím tu kazetu, víte, že tak, prosím, nech mě si to …. prosím …” Její prosba Zdálo se, že to jen potvrzují, že drží teď měl nad ní.

Posadila se na postel vedle něj, on byl teď tak nadšená vyhlídkou na to, co může být schopen dělat, že jeho srdce se zdálo být závodní mimo kontrolu. Otočil se k ní a naklonil se dopředu v naději, že ona by vzít na radu a možná políbit ho, jak to udělala dolů. Věděla, že to musel udělat, to ošklivý odporný malý blbeček měl ji přesně tam, kde ji chtěl.

Podíval se dolů, její masivní prsa Zdálo se, bobtnat ještě se stále oživující nervozita z jejího dechu. Jen se na ně díval, jako by v transu, prostě vypadala tak neuvěřitelné, a to zejména na základě pohlaví vyhladovělé geeky malou pannu, jako je on. Ještě nikdy nedotkl ženách prsa ve svém životě, ale už jsem o tom neustále, a teď mají tak nádherný obrovský pár jako Mandys strkat ven přímo před ním bylo moc odolat.

Zjistila, že je to strašidelné, jak to jen zíral, zaměřený na její prsa, jako kdyby nikdy neviděl pár ve svém životě.

Nemohla uvěřit tomu, co se chystal říct. “Y. .. můžete se jich dotknout, jestli chceš,” řekla mu rezignoval na to, co se muselo stát.

Díky, že jeho oči se rozšířily a jeho čelist spadla brada, když zvedl ruku na její levé oko. Předtím, než natočil kontakt popadla ho za zápěstí a držel ho na uzdě. “Ale jen pokud budu mít pásku zpátky,” řekla mu.

Advertisements